Dla producentów

Oprogramowanie Meble 360 jest produktem udoskonalanym i rozbudowywanym o nowe funkcjonalności i nowe szablony projektów. Jako producent systemów możesz aktywnie uczestniczyć w procesie rozwoju wybierając jeden z modeli współpracy.

Określ swoje cele i wybierz drogę współpracy odpowiadającą Twoim potrzebom:

Wdróż swoje rozwiązania

Podstawową formą współpracy jest wdrożenie Twoich rozwiązań do oprogramowanie Meble 360. W ten sposób Twoja biblioteka będzie mogła być zamówiona przez naszych klientów. Wystarczy, że podzielisz się wiedzą o Twoich rozwiązaniach.

Oferuj narzędzie swoim klientom

Wykorzystaj dostępność Twoich rozwiązań w oprogramowaniu Meble 360 do pozyskiwania nowych klientów i docenieniu aktualnych. Oferując im oprogramowanie Meble 360 Twoi klienci zyskują nowoczesny kanał sprzedaży, Ty będziesz mógł skorzystać z ich analizy statystycznych.

Nie rób
nic

Jeżeli Twoje rozwiązania są popularne i powszechne na rynku możesz poczekać aż ze strony odbiorców oprogramowania Meble 360 pojawią się zapytania o dostępność Twoich rozwiązań – na pewno zainteresujemy się nawiązaniem współpracy.

Korzyści

Promocja oferowanych rozwiązań

Wdrożenie Twoich rozwiązań w oprogramowaniu Meble 360 otwiera przed Tobą nowe możliwości doceniania aktualnych klientów i pozyskania nowych. Podobnie jak udostępniasz klientom katalogi, wzorniki i instrukcje montażu możesz także udostępnić oprogramowanie Meble 360 by związać klienta ze sobą i swoimi rozwiązaniami.

Dostarczenie nowoczesnego narzędzia

Oprogramowanie Meble 360 to najprawdopodobniej jedyny tego typu produkt na rynku, który wprowadza na rynek nowe standardy. Wdrażając je dajesz sobie i swoim klientom szansę na udział w prawdziwej innowacyjności.

Analiza statystyczna

Codziennie zestawiamy dla Ciebie informacje od firm wykorzystujących Twoje rozwiązania. Z raportów dowiesz się o:
  • współczynniku odrzuceń ogólnym i dla każdego z Twoich rozwiązań;
  • ilości składanych zamówień względem rozwiązania;
  • średnim czasie realizacji zamówienia;
  • złożoności nadsyłanych zamówień.
Jakie masz potrzeby? Wyślij wiadomość, na pewno coś poradzimy.